Видалення зубів уві сні

Видалення зубів без травм, страху та болю! Беремося за найскладніші випадки!

Послуга

Про послугу

Стоматологічна клініка Шелеста в Києві пропонує безболісне і безпечне видалення зубів уві сні.

Ця процедура називається - "седацією" і має вкрай мало спільного з традиційним наркозом, якого багато хто побоюється. Видалення зубів уві сні - це ідеальний варіант для тих, хто не може побороти страх перед стоматологічним кріслом. Сучасні препарати дають пацієнтові змогу поринути в сон, під час якого лікар проведе всі необхідні стоматологічні процедури.

Лікар

Шелест Євген Леонідович

Хірург-імплантолог

Заслужений лікар України Почесний президент Асоціації імплантологів України.
Одним із перших провів операцію щодо встановлення дентального імплантату в Україні. Досвідчений клініцист досконало володіє найскладнішими техніками з регенерації кістки, корекції ясен, імплантації будь-якого ступеня складності та зубозберігаючими операціями.
Автор численних статей з дентальної імплантації. Доповідач на стоматологічних форумах та конференціях. Веде навчальні програми для молодих лікарів, інтернів, студентів старших курсів. Є засновником навчальному центрально «Shelest Education».

Видалення зубів уві сні

Наявність сучасних фармакологічних препаратів для проведення місцевої анестезії та методики їх використання - дозволяють нам говорити про можливість повного знеболення стоматологічного втручання.

Якщо пацієнт не в змозі впоратись з емоційною складовою стомалотологічного втручання - то в такому випадку потрібна лише дезорієнтація на час втручання.

У пацієнта складеться враження, що він «відсутній при лікуванні», а в пам´яті у нього залишиться лише момент засипання.

Коли він прокинеться - все вже зроблено і він навіть не зможе уявити складність проведенної роботи і час її виконання. А головне – ніякого болю!

Що таке седація?

  • Седація відрізняється від традиційного наркозу тим, що пацієнт не повністю перебуває без свідомості, а має поверхневий сон, завдяки чому повністю розслаблений, немає дискомфорту через стрес та страх стоматологічних процедур.
  • Седація набагато безпечніше, аніж наркоз, а самопочуття після неї, як після гарного відпочинку.
  • Для медикаментозного сну ми використовуємо тільки найякісніші і найбезпечніші ліки, а за глибиною сну і життєвими показниками пацієнта слідкує не тільки анестезіолог. В нашому арсеналі ми маємо унікальний апарат з BIS - монітором, який унеможливлює будь які ускладнення.

Показання до видалення уві сні

Дентафобія ( страх стоматолога)

Видалення декількох зубів одночасно — наприклад багато наших пацієнтів оцінили можливість видалення одразу чотирьох зубів мудрості за один раз уві сні!

Сильний блювотний рефлекс

Видалення молочних зубів у дітей.

Допомога анестезіолога на всіх етапах

За глибиною сну і жітевими показниками пацієнта при лікуванні уві сні слідкує анестезіолог. Ще одним приводом мати підтримку анестезіолога - це робота з пацієнтами групи ризику.

Перед початком лікування анестезіолог завжди спілкується з пацієнтом, визначає супутні захворювання, дивиться на результати аналізів і згідно з цим підбирає оптимальний препарат та його дозування для конкретного пацієнта.

Здоров‘я не завжди буває бездоганним.

Гіпертонія, перенесений інфаркт міокарду, алергія на знеболюючі препарати - це все може ускладнити лікування.

В таких випадках безпечно лікуватися під контролем анестезіолога.

Ціни

Ціни на видалення зуба

    Найменування послуги Ціна (грн)
  • Консультація лікаря

    1 000 грн

  • Видалення зуба в залежності від ступеня складності

    від 2000 грн

  • Видалення зуба "мудрості"

    від 3200 грн

  • Видалення напівретинованого зуба "мудрості"

    від 4800 грн

  • Видалення ретинованого зуба "мудрості" атипове

    від 5500 грн

  • Видалення молочних зубів

    від 650 грн

  • Операція видалення кісти (цистектомія)

    Від 4000 грн

  • Седація (лікування уві сні) тривалістю до однієї години

    Від 4000 грн

  • Висічення і пластика вуздечки язика або губи

    2 500 грн

Рекомендації після видалення зуба

Прийом знеболювального +
Після анастезії зʼявляются больові відчуття. Для попередження цього потрібно прийняти знеболювальне одразу після прийому лікаря та повторно приймати при виникненні болю. Якщо призначеними засобами не вдається досягнути знеболення на 4-6 годин, необхідно обовʼязково повідомити про це лікаря.
Поява набряку +
Звичайна реакція організму на хірургічне втручання. Максимального розміру він досягає до ранку другого дня після операції, а потім поступово зменшується. Нічого додатково приймати для усунення набряку непотрібно
Їжа +
Для кращого загоєння 3-6 днів після операції необхідно вживати мʼяку, не гарячу та не перчену їжу, уникати свіжих фруктів та овочей (можна йогурт, морозиво, котлету подрібнену виделкою, пюре, крем-суп). Після вживання їжі рот НЕ можна полоскати.
Чистити зуби не можна +
В день після операції зуби чистити НЕ можна. Протягом тижня також забороняються будь-які полоскання, користування іригатором, місце операції потрібно обходити при чищенні зубною Щіткою.
Стиль життя +
Впродовж тижня не рекомендуються фізичні навантаження, тренування, перегрівання та переохолодження. Краще як слід відпочити! Також важливо не вживати алкоголь та не палити протягом тижня після втручання.
Коли знімати шви?! +
Шви знімаються на 7-14 день після операційного втручання. Після цього, за рекомендацією лікаря, можна повертатись до звичайного режиму життя!

Лікарі

Шелест Євген Леонідович
Хірург-імплантолог

Заслужений лікар України. Почесний президент Асоціації імплантологів України

Відгуки

Слідкуйте за нашим Instagram