Хірургічний шаблон для імплантації зубів — це інноваційний інструмент, який підвищує точність та швидкість процедури встановлення імплантату, а також скорочує період реабілітації.
Відправна точка успішної імплантації — це точність в установці імплантів, що визначає довгостроковий передбачуваний результат лікування. Навіть мінімальні помилки у виборі місця чи кута введення штучних коренів можуть призвести до неправильного розподілу навантаження на протез, поступової втрати кісткової тканини та відторгнення імплантатів.
У клініці використовується передовий метод установки імплантів за допомогою хірургічних шаблонів.
Що це таке і як це працює?
Хірургічний (навігаційний) шаблон — це індивідуальна накладка у формі капи з направляючими отворами у вигляді титанових гільз для свердла чи фрези.
Він накладається на зону імплантації та допомагає лікарю-імплантологу з високою точністю формувати ложе для кожного штучного кореня.
Показання до використання хірургічного шаблону включають:
імплантацію передніх зубів у зоні усмішки;
встановлення трьох і більше імплантів підряд;
маленька відстань між зубами, що знаходяться поряд з місцем дефекту;
сильний нахил зубних коренів;
аномалії щелепи (необхідно свердлити під великим кутом);
загальне протезування щелепи за технологією All-on-4 або All-on-6
Використання шаблону значно зменьшує можливість похибки при виконанні операції імплантації та може її зробити більш прогнозованою та скоротити час операції.
Ціна
Ціни на імплантацію зубів
Найменування послугиЦіна (грн)
Встановлення формувача
3 500 грн
Операція відкритого синус-ліфтингу в залежності від об'єму зони втручання
від 30 000 грн
Встановлення імплантатів типу Neodent
від 20 000 грн
Встановлення імплантатів типу Straumann
від 40 000 грн
Рекомендації після імплантації
Прийом знеболювального+
Після закінчення дії анастезії зʼявляются больові відчуття. Для попередження цього потрібно прийняти знеболювальне одразу після прийому лікаря та повторно приймати при виникненні болю. Якщо призначеними засобами не вдається досягнути знеболення на 4-6 годин, необхідно обовʼязково повідомити про це лікаря. Ми надаємо кожному нашому пацієнту детальну інструкцію: коли приймати знеболювальне, який саме це має бути препарат; яка періодичність прийому та іншу корисну інформацію.
Поява набряку+
Поява набряку – звичайна реакція організму на хірургічне втручання. Максимального розміру він досягає до ранку другого дня після операції, а потім поступово зменшується. Нічого додатковоприймати для усунення набряку непотрібно.
Їжа+
Для кращого загоєння 3-6 днів після операції необхідно вживати мʼяку, не гарячу та не перчену їжу, уникати свіжих фруктів та овочей (можна йогурт, морозиво, котлету подрібнену виделкою, пюре, крем-суп). Після вживання їжі рот НЕ можна полоскати.
Чистити зуби не можна+
В день після операції зуби чистити НЕ можна.Протягом тижня також забороняються будь-які полоскання, користування іригатором, місце операції потрібно обходити при чищенні зубною щіткою.
Стиль життя+
Впродовж тижня не рекомендуються фізичні навантаження, тренування, перегрівання та переохолодження. Краще як слід відпочити! Також важливо не вживати алкоголь та непалити протягом тижня після втручання.
Коли знімати шви?!+
Шви знімаються на 7-14 день після операційного втручання. Після цього, за рекомендацією лікаря, можна повертатись до звичайного режиму життя!