Видалення ретинованних зубів

Видалення зубів без травм, страху та болю! Беремося за найскладніші випадки!

Послуга

Про послугу

Видалення ретинованих зубів є процедурою підвищеної складності, але саме на таких випадках спеціалізується Клініка Шелеста. Ми пишаємось тим, що здатні провести таку маніпуляцію безболісно і мінімально травматично, навіть у випадках, коли інші рекомендують стаціонарне лікування. Крім того, в нашій клініці є можливість видалення всіх ретинованих зубів одночасно — уві сні.

Лікар

Шелест Євген Леонідович

Хірург-імплантолог

Заслужений лікар України Почесний президент Асоціації імплантологів України.
Одним із перших провів операцію щодо встановлення дентального імплантату в Україні. Досвідчений клініцист досконало володіє найскладнішими техніками з регенерації кістки, корекції ясен, імплантації будь-якого ступеня складності та зубозберігаючими операціями.
Автор численних статей з дентальної імплантації. Доповідач на стоматологічних форумах та конференціях. Веде навчальні програми для молодих лікарів, інтернів, студентів старших курсів. Є засновником навчальному центрально «Shelest Education».

Що таке ретинований зуб?

Ретинованими називають зуби, що сформувалися, але саме через особливості свого положення прикриті яснами та ніколи не будуть здатні прорізатися. Найчастіше ретинованими зубами є зуби мудрості.

Чи потрібно видаляти ретиновані зуби?

  • Рішення щодо видалення таких зубів приймається індивідуально. Для прийняття рішення, лікарю необхідно оцінити знімки, стан сусідніх зубів і наявність скарг пацієнта.

Показання до видалення:

При вирішенні долі ретинованого зуба наші лікарі керуються певними факторами:

– Наявність відчуття болю у пацієнта

– Необхідність подальшого встановлення брекет системи або вирівнювання зубів іншими методами

– Запальні процеси навколо ретинованого зуба: періостит, лімфаденіт, абсцес, перікоронаріт

– Руйнування сусіднього зуба через положення ретинованого зуба

Видалення ретинованних зубів уві сні

Наявність сучасних фармакологічних препаратів для проведення місцевої анестезії та методики їх використання дозволяють нам говорити про можливість повного знеболення стоматологічного втручання.

Проте, вони не в змозі впоратися з емоційною складовою стоматологічного втручання. В такому разі потрібна лише дезорієнтація пацієнта на час втручання. У пацієнта в такому випадку є враження, що він «відсутній при лікуванні», а в пам´яті у нього залишається лише момент засипання.

Коли він прокидається - все вже зроблено і він навіть не може уявити складність проведенної роботи та час її виконання. А головне – ніякого болю!

Допомога анестезіолога на всіх етапах видалення

  • За глибиною сну і життєвими показниками пацієнта при лікуванні уві сні слідкує анестезіолог. Ще одним приводом мати підтримку анестезіолога - є робота з пацієнтами групи ризику.
  • Перед початком лікування анестезіолог завжди спілкується з пацієнтом, визначає супутні захворювання, дивиться на результати аналізів і згідно з цим підбирає оптимальний препарат та його дозування для конкретного пацієнта.
  • Здоров‘я не завжди буває бездоганним.
  • Гіпертонія , перенесений інфаркт міокарду, алергія на знеболюючі препарати - це все може ускладнити лікування. В таких випадках безпечно лікуватися під контролем анестезіолога.

Ціни

Ціни на видалення зуба

    Найменування послуги Ціна (грн)
  • Консультація лікаря

    1 000 грн

  • Видалення зуба в залежності від ступеня складності

    від 2000 грн

  • Видалення зуба "мудрості"

    від 3200 грн

  • Видалення напівретинованого зуба "мудрості"

    від 4800 грн

  • Видалення ретинованого зуба "мудрості" атипове

    від 5500 грн

  • Видалення молочних зубів

    від 650 грн

  • Операція видалення кісти (цистектомія)

    Від 4000 грн

  • Седація (лікування уві сні) тривалістю до однієї години

    Від 4000 грн

  • Висічення і пластика вуздечки язика або губи

    2 500 грн

Рекомендації після видалення зуба

Прийом знеболювального +
Після анастезії зʼявляются больові відчуття. Для попередження цього потрібно прийняти знеболювальне одразу після прийому лікаря та повторно приймати при виникненні болю. Якщо призначеними засобами не вдається досягнути знеболення на 4-6 годин, необхідно обовʼязково повідомити про це лікаря.
Поява набряку +
Звичайна реакція організму на хірургічне втручання. Максимального розміру він досягає до ранку другого дня після операції, а потім поступово зменшується. Нічого додатково приймати для усунення набряку непотрібно
Їжа +
Для кращого загоєння 3-6 днів після операції необхідно вживати мʼяку, не гарячу та не перчену їжу, уникати свіжих фруктів та овочей (можна йогурт, морозиво, котлету подрібнену виделкою, пюре, крем-суп). Після вживання їжі рот НЕ можна полоскати.
Чистити зуби не можна +
В день після операції зуби чистити НЕ можна. Протягом тижня також забороняються будь-які полоскання, користування іригатором, місце операції потрібно обходити при чищенні зубною Щіткою.
Стиль життя +
Впродовж тижня не рекомендуються фізичні навантаження, тренування, перегрівання та переохолодження. Краще як слід відпочити! Також важливо не вживати алкоголь та не палити протягом тижня після втручання.
Коли знімати шви?! +
Шви знімаються на 7-14 день після операційного втручання. Після цього, за рекомендацією лікаря, можна повертатись до звичайного режиму життя!

Відгуки

Слідкуйте за нашим Instagram