Імплантація

Відновлення зубного ряду за допомогою імплантів - безпечне та ефективне рішення для Вас

Послуга

Про послугу

У стоматологічній клініці Шелеста ми проводимо імплантацію зубів усіх видів скланості.

Наш головний лікар клініки, Заслужений лікар України, хірург та імплантолог з більш ніж 30 річним практичним досвідом роботи - Євген Леонідович Шелест, тому ми впевнено беремося навіть за найскладніші клінічні випадки.

Під час первинної консультації ми розробимо докладний індивідуальний план лікування і можемо запропонувати кілька оптимальних методів імплантації в залежності від медичних показників та Вашого бюджету.

Наша клініка використовує імпланти преміум якості від провідних світових виробників. Це імпланти Straumann, Nobel, Neodent!

Імплантація

Лікар

Шелест Євген Леонідович

Хірург-імплантолог

Заслужений лікар України Почесний президент Асоціації імплантологів України.
Одним із перших провів операцію щодо встановлення дентального імплантату в Україні. Досвідчений клініцист досконало володіє найскладнішими техніками з регенерації кістки, корекції ясен, імплантації будь-якого ступеня складності та зубозберігаючими операціями.
Автор численних статей з дентальної імплантації. Доповідач на стоматологічних форумах та конференціях. Веде навчальні програми для молодих лікарів, інтернів, студентів старших курсів. Є засновником навчальному центрально «Shelest Education».

Що саме дає Нам імплантація?

відновлення втрачених зубів;

відновлення жувальної функції;

зупинення процесу атрофії кісткової тканини;

можливість зробити посмішку естетично бездоганною.

Під час її виконання в щелепну кістку встановлюється імплант — штучна опора, яка складається з трьох елементів:
  • Титанова опора, яка встановлюється у кістку
  • Абатмент - це з’єднувальна частина між імплантом та коронкою.
  • Коронка з металокераміки або цирконія. Відповідає за естетитику, а також жувальну функцію.

Етапи імплантації зубів

Консультація та діагностика.

Лікувальна підготовка пацієнта до імплантації.

Операція імплантації.

Протезування.

  • 1) Діагностика стану ротової порожнини: - робимо в клініці рентгенологічне обстеження ( 3D-знімки ); -при необхідності призначаємо додаткові аналізи.
  • 2)Обираємо оптимальну систему для імплантації.
  • 3)Підготовка до імплантації: - Проводиться професійна гігієна порожнини рота: видалення зубного нальоту та каменю. - Лікування карієсу та інших захворювань.
  • 4)Встановлення імплантату Для Вашого комфорту нашій клініці імплантація може проводитись під седацією (уві сні), під ретельним наглядом анестезіолога.
  • 5)Коли імплантат приживеться (зазвичай через 3-6 місяців), лікар виготовляє коронку на абатменті.

Ціни

Ціни імплантація

    Найменування послуги Ціна (грн)
  • Встановлення формувача

    3 500 грн

  • Операція відкритого синус-ліфтингу в залежності від об'єму зони втручання

    від 30 000 грн

  • Встановлення імплантатів типу Neodent

    від 20 000 грн

  • Встановлення імплантатів типу Straumann

    від 40 000 грн

Рекомендації після імплантації

Прийом знеболювального +
Після закінчення дії анастезії зʼявляются больові відчуття. Для попередження цього потрібно прийняти знеболювальне одразу після прийому лікаря та повторно приймати при виникненні болю. Якщо призначеними засобами не вдається досягнути знеболення на 4-6 годин, необхідно обовʼязково повідомити про це лікаря. Ми надаємо кожному нашому пацієнту детальну інструкцію: коли приймати знеболювальне, який саме це має бути препарат; яка періодичність прийому та іншу корисну інформацію.
Поява набряку +
Поява набряку – звичайна реакція організму на хірургічне втручання. Максимального розміру він досягає до ранку другого дня після операції, а потім поступово зменшується. Нічого додатковоприймати для усунення набряку непотрібно.
Їжа +
Для кращого загоєння 3-6 днів після операції необхідно вживати мʼяку, не гарячу та не перчену їжу, уникати свіжих фруктів та овочей (можна йогурт, морозиво, котлету подрібнену виделкою, пюре, крем-суп). Після вживання їжі рот НЕ можна полоскати.
Чистити зуби не можна +
В день після операції зуби чистити НЕ можна.Протягом тижня також забороняються будь-які полоскання, користування іригатором, місце операції потрібно обходити при чищенні зубною щіткою.
Стиль життя +
Впродовж тижня не рекомендуються фізичні навантаження, тренування, перегрівання та переохолодження. Краще як слід відпочити! Також важливо не вживати алкоголь та непалити протягом тижня після втручання.
Коли знімати шви?! +
Шви знімаються на 7-14 день після операційного втручання. Після цього, за рекомендацією лікаря, можна повертатись до звичайного режиму життя!

Відгуки

Слідкуйте за нашим Instagram