Видалення кісти зуба

Видалення кісти без травм, страху та болю! Беремося за найскладніші випадки!

Послуга

Про послугу

Через відсутність завчасного лікування на верхівках коренів зубів можуть утворюватися порожнини, заповнені гноєм. Такі порожнини відрізняються за розміром і вмістом, але у повсякденному житті пацієнти називають їх кістами. Кісти ростуть зі швидкістю приблизно 1 міліметр на рік в діаметрі, руйнують оточуючу кісткову тканину і можуть викликати загострення, яке супроводжується різким болем та підвищеною температурою.

Лікар

Шелест Євген Леонідович

Хірург-імплантолог

Заслужений лікар України Почесний президент Асоціації імплантологів України.
Одним із перших провів операцію щодо встановлення дентального імплантату в Україні. Досвідчений клініцист досконало володіє найскладнішими техніками з регенерації кістки, корекції ясен, імплантації будь-якого ступеня складності та зубозберігаючими операціями.
Автор численних статей з дентальної імплантації. Доповідач на стоматологічних форумах та конференціях. Веде навчальні програми для молодих лікарів, інтернів, студентів старших курсів. Є засновником навчальному центрально «Shelest Education».

Про процедуру:

Безперечно, на ранніх ступенях можна і потрібно лікувати. Щоб позбутися кісти, необхідно прибрати інфекцію з кореневого каналу і герметично його запломбувати.

Тільки у випадку, коли терапевтичне лікування не ефективне або процес занадто запущений, ми переходимо до видалення кіст.

  • Перший, найменш травматичний шлях видалення кісти – це апікальна хірургія.
  • Під місцевим знеболенням лікар видаляє верхівку кореня, оболонку та вміст кісти, промиває антисептиками та герметично пломбує канали.
  • Апікальна хірургія – дуже ювелірна робота, що потребує від лікаря багато знань та навичок. Ми пишаємось тим, що проводимо цю маніпуляцію на найвищому рівні, показником чого є врятовані зуби наших пацієнтів, що служать їм вже багато років!

Показання до видалення кісти зуба:

У випадках, коли апікальна хірургія вже неможлива, проводиться видалення зуба разом з кістою. Часто в таких випадках лікар кладе у порожнину, що утворилася після видалення кісти, спеціальний кістковий матеріал, що сприяє швидкому загоєнню і у майбутньому робить можливою імплантацію.

  • В будь якому випадку, наявність кісти зуба потребує усунення, але хірургічні методи виконуються тільки за відсутності ефективності терапевтичного лікування.

Ціни

Ціни на видалення зуба

    Найменування послуги Ціна (грн)
  • Консультація лікаря

    1 000 грн

  • Видалення зуба в залежності від ступеня складності

    від 2000 грн

  • Видалення зуба "мудрості"

    від 3200 грн

  • Видалення напівретинованого зуба "мудрості"

    від 4800 грн

  • Видалення ретинованого зуба "мудрості" атипове

    від 5500 грн

  • Видалення молочних зубів

    від 650 грн

  • Операція видалення кісти (цистектомія)

    Від 4000 грн

  • Седація (лікування уві сні) тривалістю до однієї години

    Від 4000 грн

  • Висічення і пластика вуздечки язика або губи

    2 500 грн

Рекомендації після видалення кісти

Прийом знеболювального +
Після анастезії зʼявляются больові відчуття. Для попередження цього потрібно прийняти знеболювальне одразу після прийому лікаря та повторно приймати при виникненні болю. Якщо призначеними засобами не вдається досягнути знеболення на 4-6 годин, необхідно обовʼязково повідомити про це лікаря.
Поява набряку +
Звичайна реакція організму на хірургічне втручання. Максимального розміру він досягає до ранку другого дня після операції, а потім поступово зменшується. Нічого додатково приймати для усунення набряку непотрібно
Їжа +
Для кращого загоєння 3-6 днів після операції необхідно вживати мʼяку, не гарячу та не перчену їжу, уникати свіжих фруктів та овочей (можна йогурт, морозиво, котлету подрібнену виделкою, пюре, крем-суп). Після вживання їжі рот НЕ можна полоскати.
Чистити зуби не можна +
В день після операції зуби чистити НЕ можна. Протягом тижня також забороняються будь-які полоскання, користування іригатором, місце операції потрібно обходити при чищенні зубною Щіткою.
Стиль життя +
Впродовж тижня не рекомендуються фізичні навантаження, тренування, перегрівання та переохолодження. Краще як слід відпочити! Також важливо не вживати алкоголь та не палити протягом тижня після втручання.
Коли знімати шви?! +
Шви знімаються на 7-14 день після операційного втручання. Після цього, за рекомендацією лікаря, можна повертатись до звичайного режиму життя!

Відгуки

Слідкуйте за нашим Instagram